Rejestracja Próbek
Logo MASDIAG

O nas

Strategia

Strategia

Masdiag skupia się na tworzeniu i optymalizacji własnych metod diagnostycznych umożliwiających wykonywanie badań bez konieczności wizyty w punkcie pobrań. Głównym obszarem działania Laboratorium są analizy z zastosowaniem materiału badanego w postaci suchej kropli krwi z wykorzystaniem technik spektrometrii mas, a w ostatnim czasie również immunochemii.

Czytaj więcej
Wizja i misja

Wizja i misja

Dążymy do osiągnięcia pozycji światowej klasy eksperta w opracowywaniu laboratoryjnych metod diagnostycznych z zastosowaniem materiału badanego w postaci suchej kropli krwi. Nadrzędną wartość naszego działania wyraża hasło: Innowacje - Wiedza - Praktyka.

Czytaj więcej
Publikacje

Publikacje

Efektem innowacyjnych prac badawczo-rozwojowych prowadzonych w Masdiag są liczne publikacje w uznanych czasopismach branżowych oraz powstające we współpracy z europejskimi ośrodkami noty aplikacyjne.

Czytaj więcej
Kierownictwo

Kierownictwo

Interdyscyplinarność zespołu naszych ekspertów ma również odzwierciedlenie w wykształceniu i doświadczeniu zawodowym kadry kierowniczej. Szeroki zakres umiejętności oraz połączenie wiedzy chemicznej z medyczną pozwalają zarządzać procesami w sposób świadomy i profesjonalny.

Czytaj więcej
Nasze marki

Nasze marki

W 2020 roku Masdiag Sp. z o.o. stworzył własną markę dedykowaną sprzedaży do klientów indywidulnych, zaś w 2021 roku, na skutek rosnącego zainteresowania świadczonymi usługami toksykologicznymi, do życia powołana została spółka zależna zajmująca się szeroko pojętą kryminalistyką.

Czytaj więcej
Nasi Klienci

Nasi Klienci

Opracowywane przez nas metody znajdują zastosowanie zarówno w rutynowej diagnostyce laboratoryjnej, jak i są podstawą współpracy i realizacji wielu projektów z jednostkami medycznymi i naukowo-badawczymi.

Czytaj więcej
Jakość

Jakość

Nowoczesna, regularnie kalibrowana i konserwowana aparatura, wewnętrzna i zewnętrzna kontrola laboratoryjna w połączeniu z wdrożonym systemem zarządzania jakością stanowią gwarancję, iż jakość naszych działań i świadczonych usług jest wartością priorytetową.

Czytaj więcej